Organizacja wesel

Zapraszamy nasze Przyszłe Pary Młode na pokazowe wesele w Hotelu na Błoniach, możliwość skosztowania menu, wyboru dekoracji sali, prezentacja stanowisk targowych oraz zabawa taneczna. Zapraszamy. Rezerwacja 33 822 25 00 .

Wesele marzeń tylko z Hotelem na Błoniach.

Wolne terminy soboty 2019 r. Zapraszamy do rezerwacji

Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji przyjęć weselnych, zapewnimy pomoc w planowaniu, koordynowaniu i przebiegu przyjęcia. Pomożemy dobrać dekorację pasującą do stylu sukni Panny Młodej, doradzimy w kwestii salonu kosmetycznego, zamówimy usługę wideofilmowania oraz ułatwimy realizację indywidualnych pomysłów.

Nasze doświadczenie

Jesteśmy specjalistami w organizowaniu przyjęć weselnych z bogatym doświadczeniem o czym świadczy ponad 800 zrealizowanych przyjęć.

Zadbamy o wszystko

Zapewnimy Państwu idealnie dobrane menu, miłą i profesjonalną obsługę, niepowtarzalną atmosferę oraz wyśmienitą kuchnię.

Dodatkowe usługi

Na życzenie Pary Młodej zorganizujemy różnorakie atrakcje korzystając z usług sprawdzonych podwykonawców.

Hotel na Błoniach w Bielsku-Białej został zaprojektowany specjalnie z myślą o organizacji imprez weselnych. Zadowolenie naszych Gości jest naszym priorytetem dlatego menu weselne jest zawsze dopasowywane do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Oferta cenowa menu zaczyna się od 200 zł/os. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się z managerem.

Dariusz Pyka – ponad 25 lat w branży gastronomicznej.

darek@hotelnabloniach.pl

tel. +48 509 402 020

w godzinach od 10.00 do 18.00

Mieszko Wolak

mieszko@hotelnabloniach.pl

tel. +48 510 204 010

w godzinach od 10.00-18.00