Atrakcje

Klienci indywidualni

Hotel Na Błoniach to idealne miejsce na wypoczynek dla osób chcących oderwać się od codziennego zgiełku. Atrakcyjne położenie Hotelu, wśród licznych ścieżek spacerowych, u stóp Koziej Góry, stwarza wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu.

Dla osób chcących poznać uroki Beskidów proponujemy udział w wycieczcie krajoznawczej, np. Pętlą Beskidzką.

Szukających nieco bardziej extremalnych wrażeń zabierzemy na przejażdżkę quadami, samochodami terenowymi, a w zimie skuterami śnieżnymi i na kulig. Doskonałą formą spędzenia wolnego czasu są nowo powstałe ścieżki rowerowe Enduro Trails .

Na najmłodszych gości czeka plac zabaw na pobliskich Błoniach.  Wieczorem zaś, po aktywnym i pełnym wrażeń dniu, możemy zorganizować grill i ognisko z kapelą góralską.


Grupy

Dla grup planujących pobyt w Hotelu Na Błoniach stworzymy specjalny program, dostosowany do oczekiwań organizatorów. Oferta obejmuje m.in.: przyjęcia, zabawy survivalowe, biegi terenowe na orientację, loty widokowe samolotem bądź balonem.

Aby wzbogacić wspólny wyjazd o niezapomniane przeżycia, proponujemy jazdę samochodami terenowymi bądź quadami – te ostatnie nie wymagają od kierującego specjalnych umiejętności, za to gwarantują sporą dawkę adrenaliny.

Doskonałą rozrywką integrująca grupę jest paintball – gra będąca urzeczywistnieniem młodzieńczych marzeń o zabawie w wojnę. Zabawa może się odbywać realizując określony scenariusz, np.: zasadzka, leśny pojedynek czy konwój.

Organizatorom imprez firmowych polecamy szczególnie zawody na strzelnicy i turniej darta – tutaj każdy z pracowników ma szansę choć raz być lepszym od swojego szefa 🙂