Ekskluzywny catering Bielsko

Koneserom sztuki kulinarnej, a także wszystkim tym, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę i elegancką oprawę, Restauracja „Wirtuozeria” proponuje ofertę na ekskluzywny catering dostosowywany do indywidualnych potrzeb.


Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku w branży hotelarsko – gastronomicznej pozwoli przygotować atrakcyjną ofertę ekskluzywnego cateringu dla każdej firmy, zaspokoimy nawet najbardziej wyszukane upodobania kulinarne.

Zapewniamy kompleksową obsługę gastronomiczną konferencji, sympozjów, szkoleń, eventów, bankietów, wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich, przyjęć okolicznościowych, pikników, spotkań rodzinnych, biznesowych, firmowych jak również dużych imprez plenerowych oraz kameralnych wydarzeń.

Pomagamy w doborze odpowiedniego, smacznego i nietuzinkowego menu, dania naszych kucharzy to uczta dla oczu i podniebienia. Zapewniamy aranżację wnętrz oraz dekorację stołów. Gwarantujemy miły, dyskretny i wykwalifikowany personel. Każde wydarzenie możemy uświetnić pokazami, warsztatami kulinarnymi lub barmańskimi.

Wysoka jakość naszych usług to nie wszystko, nasze zaangażowanie łączy się z pasją i sukcesem, który z Państwem dzielimy. Sukces tworzą ludzie i Ich wieloletnie doświadczenie, które z roku na rok zdobywamy dzięki Państwu zaufaniu. Naszym największym sukcesem jest Państwa zadowolenie.