Catering Bielsko

Restauracja Wirtuozeria oferuje nie tylko usługi gastronomiczne w lokalu, ale również usługi cateringowe na terenie Bielska-Białej i okolic. Dowieziemy we wskazane przez Państwa miejsce zarówno drobne przekąski w ramach przerwy kawowej, jak i kilkudaniowe posiłki oraz wykwintne przysmaki na wystawne przyjęcia. Obsługujemy zarówno małe grupy jak i masowe imprezy.


Z pewnością cenicie Państwo jakość potraw dostarczanych Państwa firmie w ramach usług cateringowych. Restauracja WIRTUOZERIA proponuje jednak nieco więcej, ponieważ do bardzo wysokiej jakości potraw dodajemy niskie ceny, elastyczność zamówień oraz wysoki poziom obsługi podczas serwowania cateringu.

Realizujemy zróżnicowane zamówienia – od krótkich przerw kawowych ze smacznymi kanapeczkami bankietowymi, przez wykwitne lunche biznesowe w siedzibie klienta, aż do masowej obsługi pracowników dużych firm. Doświadczenie kierownika restauracji, Pana Dariusza Pyki, pozwala na skomponowanie odpowiedniego menu na każdą firmową okazję.

Warto mieć świadomość profitów, jakie niesie ze sobą zamówienie obiadów dla pracowników Państwa firmy właśnie w Restauracji WIRTUOZERIA z Bielska-Białej.

W sprawie usług cateringowych prosimy o kontakt telefoniczny z Panem Dariuszem Pyką pod numerem +48 509 40 20 20. Złożenie zapytania nie kosztuje Państwa zupełnie nic, a może przynieść firmie duże korzyści.

Zobacz też stronę: Ekskluzywny catering