Jak spędzić Sylwestra, czyli kilka sposobów na ostatni dzień roku

Sylwestrowe plany ciągle się zmieniają? Nie chcesz robić tego co w zeszłym roku? Albo nie masz jeszcze pomysłu na zabawę sylwestrową? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji na inaugurację nowego roku!

Sylwester zero stresu

SPA to idealny pomysł na spędzenie sylwestra z osobą towarzyszącą. To miejsce w, którym nie trzeba martwić się o swój wygląd, bo będziesz potrzebował tylko dobrze skrojonego stroju. Dzięki łaźnią i podgrzewanej wodzie – gorąca atmosfera już zagwarantowana!

Kto nie przepada za spędzaniem czasu w zamkniętych przestrzeniach, może wybrać się w góry lub wyruszyć nad morze lub miejskiego sylwestra. Cały dzień zwiedzania, a wieczorem zabawa na rynku!

W gronie najbliższych

Miło jest przywitać nowy rok w gronie najbliższych. Możecie urządzić wieczór tematyczny, turniej gier planszowych. Niech każdy z gości przyniesie swoją ulubioną muzykę i Urządźcie w mieszkaniu wieczór wspomnień, albo turniej gier planszowych. Niech każdy z gości przyniesie to co lubi. Samo jedzenie to jednak nie wszystko. Musisz jeszcze zadbać o szczegóły takie jak np. muzyka. Postaraj się o dobre kawałki do tańca, może może dobrym pomysłem będzie stworzenie wspólnej playlisty?

Romantyczna kolacja

Kto powiedział, że Nowy Rok trzeba hucznie przywitać w dużym gronie? Jeśli zazwyczaj macie mało czasu dla siebie, spędźcie ten wieczór tylko we dwoje. Zróbcie pyszną kolację, zadbajcie o muzykę, stroje, nastrój…

Sylwestrowy maraton filmowy

Dla wielu sylwester to jeden wieczorów w roku, który poświęcają tylko sobie . To doskonała okazja, żeby obejrzeć filmy, na których zobaczenie nigdy nie było czasu albo przypomnieć sobie ulubione przeboje z dużego ekranu. Proponujemy dwie wersje, tę w dresie przed telewizorem, albo wyście do ludzi i obejrzenie proponowanych, tego dnia, przez kino, filmów.

Bal sylwestrowy

Jeśli zaś nie pasuję ci żadna z powyższych inspiracji, wybierz się na bal sylwestrowy! Obsługa miejsca do, którego się udasz zapewni wszystko czego będziesz potrzebował. Zadba o wystrój sali, potrawy, klimat i muzykę, a Ty weźmiesz ze sobą dobry humor i ubierzesz piękna suknię!

Hotel na Błoniach zaprasza na szampańską zabawę do rana! Gwarantujemy dobrą muzykę i pyszne dania. Wejdź → tutaj i sprawdź!

Korzystając z okazji zbliżającego się Nowego Roku, życzymy wszystkim naszym Klientom nieprzemijającego szczęścia, wielkiej miłości oraz wytrwałości w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom.

źródło zdjęć: hotelnabloniach.pl