Oferta wiosenna

ZAPRASZAMY NA WIOSENNY WYPOCZYNEK DO HOTELU NA BŁONIACH

Tereny rekreacyjne w Bielsku-Białej, idealne na odpoczynek z dala od miasta

Promocyjne ceny noclegów, zostań dłużej- płać mniej

W pobliżu wiele atrakcji

Serdecznie zapraszamy do Hotelu na Błoniach***. Hotel położony u stóp Koziej Górki zapewnia wypoczynek nie tylko w górskiej scenerii, ale również zapewnia wiele atrakcji dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Lokalizacja zachęca do spacerów, wycieczek górskich czy jazdy na rowerze na jednej z najlepszych tras zjazdowych w Polsce. W pobliżu różnorodne szlaki turystyczne oraz spacerowe ścieżki, wypożyczalnie rowerów, kolej linowa na Szyndzielnię, park rozrywki Błoniolandia, basen otwarty Cygański Las.

Hotel na Błoniach wyróżnia gościnna i domowa atmosfera, komfort, dyskrecja oraz wyśmienita kuchnia. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji.

Cennik promocyjny obowiązuje od 01.05.2019 r. do 30.06.2019 r. przy min. 3 noclegach

  • Pokój 1-osobowy 150 zł/doba ze śniadaniem 
  • Pokój 2-osobowy 200 zł/doba ze śniadaniem 
  • Pokój 3-osobowy 230 zł/doba ze śniadaniem
  • Pokój 4-osobowy 270 zł/doba ze śniadaniem

Dzieci dla lat 3 śpiące razem z rodzicami GRATIS, dostawka dla dzieci 4-12 lat 50,00 zł/doba ze śniadaniem, od 13 lat 70,00 zł/doba ze śniadaniem

Opłata za zwierzę domowe 30 zł/doba

Na poczet rezerwacji wymagany jest zadatek w wysokości 30% wartości zamówienia. Pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu. Jeżeli życzą sobie Państwo fakturę, prosimy o taką informację przy dokonywaniu rezerwacji hotelu.