Dlaczego warto zorganizować wesele w Hotelu na Błoniach?

Ślub i wesele, dzień, na który czeka każdy z nas. Nie możemy ukrywać, że ten dzień jest również wielkim przedsięwzięciem organizacyjnym, wymagającym od Młodej Pary wielu przygotowań i wyrzeczeń, poświęcenia sporej ilości czasu na planowanie i logistyczną realizację wydarzenia.

Warto więc skupić się na odpowiednim wybraniu miejsca dla świętowania tego ważnego dnia, ponieważ od tego zależy, jak będzie bawić się, świętująca Para oraz jej goście! Dlaczego warto urządzić wesele w Hotelu na Błoniach?

Doskonała lokalizacja

Miejsce w Hotelu na Błoniach zapewni Młodym oraz ich gościom weselnym doskonałą lokalizację. Odnowiona sala mieści się w Beskidzie Śląskim, wśród drzew cygańskiego lasu. Mikroklimat doskonale wpływa na energię naszych gości. Dodatkowo bielskie drogi zapewnią szybkie i komfortowe dotarcie na miejsce gości weselnych i Pary Młodej.

Idealny rozmiar sal

Choć często próbuje się nas przekonać, że rozmiar wcale nie jest najważniejszy, w przypadku wyboru sali weselnej, ta reguła z pewnością nie obowiązuje. Wielkość naszego obiektu pozwala na zorganizowanie wesela dla ponad 300 osób. Dodatkowo mamy miejsce dla obsługi, zespołu, fotografa i kamerzysty. Należy jednak dokładnie sprecyzować ilość gości, by nie wydawało się, że lokal jest pusty i nikt się nie bawi, a kamera i aparat zamiast ludzi, ujmować będzie pustą przestrzeń.

Pamiętać trzeba, że paradoksalnie troszkę mniejsza sala jest lepsza niż za duża. Ładniej wygląda na zdjęciach (szczególnie, jeśli chodzi o zapełniony parkiet). Także efekty świetlne korzystniej prezentują się w małych pomieszczeniach.

Miejsca noclegowe

Największą zaletą zorganizowania wesela w hotelu jest możliwość zarezerwowania znajdujących się w nim pokoi, co ułatwia wiele spraw. Przede wszystkim, Para Młoda nie musi zapewniać gościom transportu po zakończeniu przyjęcia, zwłaszcza tym przybywającym z innej części kraju czy też z zagranicy.

Hotele oferują także Młodym Parom apartamenty dla Nowożeńców, dzięki czemu mają oni zapewniony komfort i wygodę podczas tego wyjątkowego wieczoru. Dodatkowo wiele hoteli przygotowuje specjalne niespodzianki dla Nowożeńców.

Niebanalny klimat zabawy

Dekoracje zawsze były i będą nieodłącznym elementem każdej ceremonii ślubnej i przyjęcia weselnego. Na szczęście minęła już fascynacja różowymi słonikami na masce samochodu i innymi tego rodzaju ozdobami. Obecnie zaprojektowanie dekoracji urasta do rangi sztuki, a uwieńczeniem dzieła powinny być harmonijnie komponujące się elementy dekoracyjne zarówno w kościele, urzędzie stanu cywilnego, na wymarzonym pojeździe, w sali weselnej, jak i w apartamencie Nowożeńców. Dlatego bardzo ważne jest wybranie motywu przewodniego, w którym stylu przyozdobi się całą salę. Hotel na Błoniach oferuje swoją pomoc, w dekorowaniu sali, przyozdabianiu krzeseł i stołów.

Hotel Bielsko

Idealna lokalizacja, wyjątkowy charakter miejsca, a także przestronne sale, mogące pomieścić nawet 300 gości, to bez wątpienia powody, dla których warto zorganizować przyjęcie weselne w naszym hotelu. Niepowtarzalny klimat tego miejsca sprawi, że początek nowej drogi życia młodej pary będzie naprawdę niezwykły.

Hotel na Błoniach oferuje kompleksową pomoc w planowaniu, koordynowaniu i przebiegu przyjęcia. Pomożemy dobrać dekorację pasującą do stylu sukni Panny Młodej, doradzimy w kwestii salonu kosmetycznego, zamówimy usługę wideofilmowania oraz ułatwimy realizację indywidualnych pomysłów. Zadbamy o wszystko, by ten dzień był dla Was niesamowitym przeżyciem! Zapraszamy do kontaktu.

źródło zdjęcia: hotelnabloniach.pl