4 sposoby na wieczór panieński

Przygotowania do ślubu potrafią zmęczyć – tysiące spraw do załatwienia oraz nieustanny stres powodują, że Młodej Parze zwyczajnie brakuje czasu na to, by cieszyć się tym okresem. Tutaj właśnie mogą pomóc świadkowie i zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński. My dzisiaj przedstawiamy Wam 4 propozycje, z których może skorzystać świadkowa Pani Młodej – gwarantujemy, że zabawa będzie przednia!

Czego dowiesz się z tego wpisu?

  • Jak zorganizować wieczór panieński w klubie?
  • Czy warto urządzić wieczór panieński w domu?
  • Czy warto wynająć wróżkę na wieczór panieński?
  • Czy wieczór panieński w klubie to dobry pomysł?

W skrócie

Wieczór panieński to wyjątkowa okazja – spotkanie Młodej Pani z koleżankami, by pożegnać swoją wolność, warto wcześniej zaplanować. W zależności od tego, co lubi grono, w którym się spotkacie, możecie się zdecydować na wyjście do klubu, domówkę, spotkanie z wróżką lub wypad w góry. W każdym z tych miejsc zabawa będzie przednia – wystarczy, że zabierzecie ze sobą dobry humor.

Dyskoteka – wkroczyć w nowy etap życia tanecznym krokiem

Po ślubie wiele rzeczy się zmienia, dlatego warto jeszcze przez chwilę skorzystać z ostatnich chwil wolności. Jak najlepiej uczcić dotychczasowe, młode lata? Iść na dyskotekę! Bogata oferta klubów z pewnością pozwoli Ci wybrać miejsce, które zachwyci Panią Młodą.

Wcześniej warto zamówić lożę, by uniknąć sytuacji, w której nie będziecie miały gdzie usiąść. Dobrze jest także sprawdzić, jakie atrakcje są zaplanowane na dany dzień. Wiele klubów oferuje wieczór karaoke, tematyczne imprezy, a także.. kurs tańca. Uwierz, że z pewnością będziecie się świetnie bawić!

O czym warto pamiętać? Aby uhonorować Panią Młodą, można kupić w sklepie z gadżetami zabawkową koronę oraz berło – dzięki temu będzie widać, która z kobiet jest prawdziwą księżniczką na tej imprezie. Oprócz tego można również rozważyć zakup szarfy, a także sukienki, przygotowanej specjalnie na tę okazję.

Domowe zabawy, czyli rozgrzewka, przed oczepinami!

Nie tylko w klubie można miło spędzić czas. Niejedna domówka była znacznie ciekawsza niż zorganizowane przyjęcie w pięknie strojonej sali. Dlatego, jeśli masz ograniczony budżet, nie bój się urządzić przyjęcia w domu. Zaproś wszystkie bliskie znajome Młodej Pani i spędźcie razem miło czas.

Co można robić na wieczorze panieńskim w domu? Tysiące rzeczy! Urządźcie seans filmowy, tańczcie, gotujcie, a także zorganizujcie sobie oczepiny panieńskie. Co to oznacza w praktyce? Na weselu o północy Pani Młoda wraz z Panem Młodym muszą wziąć udział w różnych konkurencjach, np. udzielić odpowiedzi na zadane pytania lub rywalizować ze sobą o nagrodę. Nic nie stoi na przeszkodzie, by podobną zabawę zorganizować na wieczorze panieńskim.

Na jakie zabawy postawić? Możecie zagrać w prawdę, czy wyzwanie, zorganizować Pannie Młodej egzamin na dobrą żonę, a także ustalić listę zakazanych słów – jeśli któraś z uczestniczek imprezy wypowie je na głos, musi dać fant lub wypić karny kieliszek.

Wizyta u wróżki – sprawdźcie swoją przyszłość

Kto nie chciałby wiedzieć, jak potoczy się jego życie? Większość ludzi chciałaby choć raz skorzystać z usługi wróżki. Nie ma chyba lepszej okazji, by zrealizować to marzenie w czasie wieczoru panieńskiego.

Poszukajcie oferty wróżki w Waszym mieście i zarezerwujcie wizytę w jej gabinecie lub zaproście ją tam, gdzie odbywa się wieczór panieński. Pamiętajcie jednak, by do tematu przewidywania przyszłości podjeść z humorem – wiele osób, które wzięły sobie słowa z wróżb zbyt głęboko do serca, na własne życzenie skomplikowały sobie życie.

Możecie również w swoim własnym gronie wybrać wróżkę, która przewidzi dla Was przyszłość. Zadbajcie o dekoracje, kupcie lub pożyczcie szklaną kulę i przygotujcie specjalne stroje dla wszystkich uczestniczek przyjęcia – to będzie magiczny wieczór!

Wyjazd w góry – czas zarezerwowany jedynie dla kobiet!

Świetnym pomysłem jest również urządzenie wyjazdowego wieczoru panieńskiego. Można wybrać się nad morze lub w góry. Oczywiście, najpierw trzeba przedyskutować z wszystkimi uczestniczkami, czy ta propozycja im się podoba. Jeśli tak, nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko zarezerwować hotel.

Jak taki wieczór panieński może wyglądać na wyjeździe? Wszystko zależy od tego, jakie atrakcje proponuje obiekt, do którego pojedziecie. Hotel na Błoniach w Bielsku-Białej leży na zboczu gór – otaczają go lasy oraz łąki, co pozwala wypocząć oraz dobrze się bawić z dala od zgiełku. Jeśli zdecydujecie się na zorganizować tam wieczór panieński, możecie rozpalić ognisko, a zimą urządzić prawdziwy kulig. Oprócz tego swoją ofertą kulinarną kusi restauracja Wirtuozeria połączona z Browarem, gdzie nie tylko dobrze zjecie, ale również wypijecie domowe piwo. Możecie również zdecydować się na wycieczkę, jeśli jesteście fankami wypadów górskich – przepiękne widoki pomogą Wam się zrelaksować.

Co wybrać – dyskotekę, domówkę, magiczne wróżby, czy wyjazd w góry? Niezależnie od podjętej decyzji pamiętaj, aby zadbać przede wszystkim o dobrą atmosferę. Jeśli szukasz miejsca, w którym będziecie mogły odpocząć i dobrze się bawić, sprawdź koniecznie ofertę Hotelu na Błoniach. Serdecznie zapraszamy! Pamiętaj – taki wieczór zdarza się tylko raz.

Sprawdź także:

4 sposoby na spędzenie andrzejek w Bielsku-Białej

Ślub w Bielsku-Białej – jaka pora roku jest najlepsza?

Ślub w plenerze – wady i zalety

Źródło zdjęć: shutterstock.com, pexels.com